Tisztelt Szülők!

Az Kréta elektronikus ellenőrzőhöz való szülői (gondviselői) hozzáférés biztosításának 2018. szeptember 10-én, a felsős szülői értekezleten ismertetett módja komoly zavarokat okozott, ezért nem folytathatjuk így a szülői felhasználónév és jelszó kiadását.

Ezért tisztelettel kérjük Önöket, hogy mostantól NE HASZNÁLJÁK a brassoiskola.e-kreta.hu (klik035120001.e-kreta.hu) oldalon található „Gondviselői jelszó igénylése” lehetőséget. (Elfelejtett jelszó esetén is az osztályfőnök segítségét kérjék!)

A szülők felhasználónevét és jelszavát, minden osztályban, az osztályfőnökök fogják létrehozni, amelyről Önök email értesítést kapnak.

Akik ezidáig regisztráltak a rendszerben, a kinyomtatott adatlap beküldése nélkül is teljes jogkörű jogosultságot kapnak automatikusan.

A megértésüket és türelmüket köszönjük!

Iskolavezetőség